Rad R Soft Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

https://www.rad-rsoft.com/

RAD-R SOFT yerli ve milli olarak tasarlanan yazılım ürünlerinden oluşan bir şirkettir. RAD-R SOFT’un misyonu, çözüm ortaklarının mevcut envanterlerinin en verimli halde kullanılmasını sağlamak ve sahip olunan envanterlerin donanımsal/yazılımsal bilgisini anlaşılabilir raporlarla sunmaktır. 

RAD-R SOFT, çözüm ortaklarının personellerinin iş akış süreçlerini analiz ederek is hacmini maksimum seviyede tutmayı amaç edinmektedir. RAD-R SOFT raporlar doğrultusunda iş gücü ve kurum içi maliyetleri optimize ederek çözüm ortakları için öz sermayenin verimliliğine katkı sunmayı hedeflemektedir.

RAD-R SOFT yazılım ürünleri, kurum alt yapılarının ve BT varlıklarını korumak amacıyla geliştirilen yerli ve milli çözümler bütünüdür. RAD-R SOFT’un yazılım bazlı çözümleri, çalışan zafiyetinden kaynaklanan ihlallerin veya kurum içi kullanıcı kaynaklı olan veri ihlallerinin engellenmesine yardımcı olmaktadır. Kurum bünyesinde çalışan personellerin bilgisayar ortamındaki faaliyetlerini anlık olarak raporlayabilmektedir. RAD-R SOFT olarak sunulan raporlar KVKK dostu olup herhangi bir kişisel veri barındırmamaktadır. RAD-R SOFT, raporları kurumların sahip olduğu BT varlıklarını en etkin şekilde korunmasını ve değerlendirilmesini sağlamaktadır.

İletişim Bilgileri