Etiqa Bilişim Hizmetleri A.Ş.

http://www.etiqa.com.tr/

 

Etiqa, bilişim ve telekomünikasyon alanlarında müşteri odaklı hizmet, katma değerli servis ve en yenilikçi teknoloji sunumu prensiplerini yapı taşı olarak kabul ederek kurulmuş yeni nesil bilişim entegrasyonu firmasıdır. Kendini sürekli geliştirmeye ve yenilemeye adamış profesyonel ve deneyimli ekibi ile tüm kamu kurumları ve kurumsal şirketlere projelendirme, uygulama, satış ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Kurumsal verilerin tüm tehditlere karşı korunması, bu verilerin barındırıldığı ve iletişiminin sağlandığı sunucu ve ağ altyapılarının güvenlik politikalarının belirlenmesi ve yönetilmesi.

Yazılım Çözümleri

Kurumsal yazılım platformlarının yanı sıra coğrafi bilgi (CBS) uygulama geliştirme, mobil yazılım, arttırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) çözümlerinin sunulması.

İletişim Çözümleri

Kurumsal veri transferi, sesli ve görüntülü iletişimin iş sürekliliğini sağlayacak şekilde yüksek performansta, verimli bant genişliği çözümleri ile kesintisiz olarak sağlanması.

Veri Merkezi Çözümleri

Konusunda uzman profesyoneller tarafından sunulan teknik destek, bakım ve eğitim hizmetleri ile sistem ve altyapı servis kalitesinin ve iş veriminin artırılması.

İletişim Bilgileri